Фонд запрошує ринок надати пропозиції щодо прав вимоги за кредитами фізичних осіб ПАТ «АКБ «КИЇВ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб планує виставити на продаж активи (права вимоги за кредитами фізичних осіб) ПАТ «АКБ «КИЇВ».

Забезпеченням на виконання зобов`язань за кредитними договорами виступають земельні ділянки (частково майнові права, частково оформлене право власності) загальною площею 38,88 га, що знаходяться за адресою: Київська обл., Броварський р-н, с. Погреби, територія Погребської сільської ради (цільове призначення – для ведення ОСГ).

У рамках передпродажної підготовки з метою формування попередньої цінової пропозиції по активам, Фонд запрошує усіх потенційних покупців/інвесторів проаналізувати та надати свої пропозиції щодо індикативної оцінки  вказаних активів.

Опис активів – за посиланням (презентація).

Отримати більш детальну інформацію щодо прав вимоги за кредитами фізичних осіб ПАТ «АКБ «КИЇВ» можна у відділенні банку після підписання стандартного договору конфіденційності (контакти представника банку – Лоцман Марія Степанівна, контактний телефон 067 584 88 77).

 

Ваші індикативні оцінки та пропозиції просимо надсилати на електронні адреси: lotsmanms@bank.kiev.ua та Buriachok@fg.gov.ua до кінця дня 15.08.2016.